stopki do maszyn

stopki, prowadniki, lamowniki, zawijacze ...

 

Stopka do obszywania taśmą krawędzi materiału Stopka do odcinania nadmiaru materiału podobnie jak owerlok. Stosowana ze ściegami prostymi, zygzakowymi, obrębiającymi. Stopka ułatwia szycie równo od krawędzi, wykonywanie powtarzalnych pikowań oraz patchworków.
Lamownik 7mm F014N Obcinacz krawędzi 7mm F054 Prowadnik krawędziowy F016N
Stopka do falban i plis z regulacją ich gęstości i szerokości. Stopka do naszywania trzech osobnych nitek kordonka, sznurka, włóczki. Stopka do szycia średniej grubości kordonka. Posiada 5 otworów do prowadzenia kordonka.
Stopka do falban i plis F051 Stopka do kordonka 3 F013N Stopka do kordonka 5 F019N
Stopka do naszywania 7 osobnych nitek typowej grubości kordonka, średniej włóczki,grubej nitki. Stopka do fantazyjnego marszczenia tkanin. Przeszywając dwie warstwy tkanin marszczymy tkaninę spodnią. Metalowa stopka do patchworku 1/4″ lub 1/8″, do szycia ściegiem stebnowym. Idealna do szycia kołdry oraz do tworzenia mozaiki.
Stopka do kordonka 7 F019N Stopka do marszczenia F012N Stopka do patchworku F001
Stopka do patchworku 1/4 ” z prowadnikiem do naszywania fragmentów tkaniny. Dzięki prowadnikowi bocznemu, stopka utrzymuje ścieg równolegle przy krawędzi tkaniny. Stopka/zwijacz do zabezpieczania krawędzi materiałów. Po umieszczeniu tkaniny w stopce materiał jest najpierw rolowany, a później przeszywany. Stopka/zwijacz do zabezpieczania krawędzi materiałów. Po umieszczeniu tkaniny w stopce materiał jest najpierw rolowany, a później przeszywany.
Stopka do patchworku z prowadnikiem F057 Stopka do podwijania 5 mm F003N Stopka do podwijania 7 mm F002N
Stopka do pikowania, cerowania i haftowania. Jednoczesny ruch igły i stopki w górę umożliwia szycie każdego rodzaju tkaniny. Stopka do pikowania, cerowania i haftowania na każdym rodzaju tkanin. Budowa stopki umożliwia podgląd całości wyszywanego wzoru. Stopka umożliwia zrolowanie krawędzi cienkich tkanin. Szerokość zygzaka 3~3,5mm.
Stopka do quiltingu F005N Stopka do quiltingu otwarta F061 Stopka do rolowania F029N
Stopka umożliwia zrolowanie krawędzi cienkich tkanin. Szerokość zygzaka 3~4mm. Stopka do precyzyjnego szycia ściegiem prostym na cienkich tkaninach lub na krawędziach tkanin. Stopka do wypustek z kordonkiem z zastosowaniem podwójnej igły, do maszyn z transportem 5 mm.
Stopka do rolowania F039N Stopka do ściegu prostego F011N i F042N Stopka do kordonka i wypustek F037N
Stopka do precyzyjnego wyszywania wypustek z kordonkiem przy zastosowaniu podwójnej igły. Stopka do przyszywania pereł lub obszywania zaokrąglonych brzegów o średnicy do 4 mm. Stopka do wypustki/bizy do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.
Stopka do kordonka i wypustek F058N Stopka do doszywania perełek F028N Stopka do wypustki / bizy F067
Stopka metalowa do precyzyjnego przyszywania aplikacji. Stopka do trójwymiarowych pętli i frędzli, ścieg pojedynczy zygzakowy. Stopka do szybkiego i perfekcyjnego wszywania suwaków krytych.
Stopka do aplikacji F060 Stopka do frędzli F025N Stopka do zamków krytych F004N
Stopka do przeszywania materiału wzdłuż krawędzi w wymaganej odległości od brzegu. Stopka do obrzucania brzegów materiałów ściegiem imitującym ścieg owerlokowy. Stopka do mocowania perełek, wstążek, taśm o szerokości do 5 mm.
Stopka krawędziowa F017N Stopka owerlokowa F015N Stopka splotowa F021N
Stopka teflonowa do szycia tkanin trudnych w konfekcjonowaniu. Zapobiega przywieraniu materiału do stopki, znakomicie wspomaga ząbki transportu dolnego. Stopka z centralnym prowadnikiem do łączenia tkanin lub doszywanie ozdobnych tasiemek. Stopka z górnym transportem ułatwia przesuwanie grubych i ciężkich lub lekkich i cienkich tkanin.
Stopka teflonowa F007N Stopka z centralnym prowadnikiem F056 Stopka z górnym transportem F033
Stopka posiada własny mechanizm napędowy, co umożliwia precyzyjne dopasowanie jej do różnych tkanin. Stopka jest w zestawie z modelem V7. Stopka do wykonywania równoległych szwów do krawędzi materiału lub do innych ściegów. Stopka teflonowa z rolką do szycia materiałów trudnych np. skaj, skóra i in.
Stopka z górnym transportem różnicowym DF1 Stopka z linijką F063N (F035N) Stopka teflonowa z rolką F066