Nożyczki

Nożyczki firmy FISKARS:

Nożyczki krawieckie firmy FISKARS (859843, 859863, 859853)
Ergonomiczne nożyczki o długości 27 cm, 25 cm i 21 cm wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, krawędzie ostrzy nie ulega stępieniu przez długi czas. Bardzo długie i mocne ostrza pozwalają na pewne, proste cięcie tekstyliów. WygodnA, ergonomicznie uformowana rączka nożyczek, zapewnia pewny uchwyt. Nożyczki posiadają wkręt do regulacji docisku ostrzy.
Nożyczki krawieckie zig-zag (ząbkowane) FISKARS (859445)
Ergonomiczne nożyczki o długości 23 cm z wysokiej jakości stali nierdzewnej, krawędzie ostrzy nie ulega stępieniu przez długi czas. Precyzyjne ostrze zig-zag zapobiega strzępieniu się materiału przy cięciach np na szwach lub krawędzi. Wydłużone dolne ostrze ułatwia pracę podczas przecinania dużych płacht materiału. Wygodne, ergonomiczne uformowana rączka nożyczek, zapewnia pewny uchwyt. Nożyczki posiadają wkręt do regulacji docisku ostrzy.
Nożyczki do nitek FISKARS (859881)
Ergonomiczne nożyczki o długości 13 cm z wysokiej jakości stali nierdzewnej, krawędzie ostrzy nie ulega stępieniu przez długi czas. Wąskie ostrza, szpiczaste końcówki pozwalają na precyzyjne cięcie nitek i delikatnych materiałów. Wygodne, ergonomiczne uformowana rączka nożyczek, zapewnia pewny uchwyt.
Obcinacz do nici FISKARS (859495)
Wąskie ostrza, szpiczaste końcówki pozwalają na precyzyjne cięcie nitek i delikatnych materiałów.
Ostrzałka do nożyczek FISKARS (859600)
Ostrzałka do nożyczek prawo i lewostronnych, nie wymaga energii elektrycznej. Systematyczne ostrzenie nożyczek wydłuża żywotność.


 

Nożyczki firmy EMERY:

Nożyczki krawieckie EMERY (E-4329G, E-4328G)
Wygodne nożyczki o długości 23 cm i 21 cm z dobrej jakości stali nierdzewnej, krawędzie ostrzy nie ulega stępieniu przez długi czas. Długie i mocne ostrza pozwalają na pewne, proste cięcie tekstyliów. Wygodne rączka nożyczek, zapewnia pewny uchwyt. Nożyczki posiadają wkręt do regulacji docisku ostrzy.
Nożyczki krawieckie EMERY (E-5230, E-5210)
Nożyczki o długości 23 cm i 21 cm z dobrej jakości stali nierdzewnej, krawędzie ostrzy nie ulega stępieniu przez długi czas. Długie i mocne ostrza pozwalają na pewne, proste cięcie tekstyliów. Wygodne rączka nożyczek, zapewnia pewny uchwyt. Nożyczki posiadają wkręt do regulacji docisku ostrzy.
Nożyczki uniwersalne EMERY (E-5165, E-5135)
Nożyczki o długości 16,5 cm i 13,5 cm  z dobrej jakości stali nierdzewnej, krawędzie ostrzy nie ulega stępieniu przez długi czas. Wygodne rączka nożyczek, zapewnia pewny uchwyt. Nożyczki posiadają wkręt do regulacji docisku ostrzy.
Obcinacz do nici EMERY (E-5120)
Specjalne zaprojektowane ostrze pozwala na precyzyjne cięcie nitek i delikatnych materiałów.