BODY WEAR Poland 2014 - Konferencja wystawienniczo-seminaryjna dla branży bieliźniarsko-dzianinowej

 

Zapraszamy na konferencję wystawienniczo-seminaryjną dedykowaną dla branży bieliźniarsko-dzianinowej. Konferencja odbędzie się w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w terminie 8-9.05.2014r.


Nasza firma zaprezentuje maszyny szwalnicze i innowacyjne rozwiązania dla producentów bielizny, odzieży z dzianin i kostiumów kąpielowych. Zaprezentujemy przemysłowe maszyny do szycia m.in. interloki, dziurkarkę, ryglówkę, stębnówki w tym szyjącej ściegiem zig-zag, autolap, owerlok oraz automat wielofunkcyjny do wykonywania przeszyć w określonym polu pracy. Na specjalistycznym automacie do odszywania plisy typu "polo" będzie można wykonać testowe przeszycia.

Na stoisku dostępny będzie również system przygotowania produkcji INVENTEX. Zaprezentujemy szybką digitalizację szablonów z użyciem aparatu fotograficznego oraz innowacyjne funkcje konstrukcji, stopniowania i modelowania szablonów. Prezentacja modułu MGS zobrazuje natomiast jak szybko i automatycznie można stworzyć najbardziej zoptymalizowane układy rozkroju.

 

 

Zobacz zdjęcia ...